İstanbul Otobüs Firmaları Telefonları 
Satılık İkinci el Oto , Araba , Araç , Otomobil Ana Sayfa  

  

 
 Oto Yaşam Oto Haber | İkinci el Oto | Satılık Araba | Ücretsiz İlan Ver

İstanbul Otobüs Firmaları Telefonları




İstanbul büyük otogarda bulunan otobüs firmalarının telefonları, internet adresleri.


İSTANBUL OTOGAR OTOBÜS FİRMALARI - TELEFON VE İNTERNET ADRSLERİ

Abana Bozkurt 0212 658 03 88
Adıyaman Gülaras (212) 658 05 37
Adıyaman Ünal Turizm (212) 658 01 71 www.unalturizm.com
Ağrı Dağı (212) 658 26 98
Ağrı Doğu Turizm (212) 658 04 06 www.doguturizm.com
Ak Turizm 444 00 46 www.akturizm.com
Akhisar Seyahat 0212 658 34 28 www.akhisarseyahat.net
Aksakal Seyahat (212) 658 09 36 www.aksakalseyahat.com
Aksaray Birlik (212) 658 34 68
Aksoğanoğlu Zafer Turizm 444 22 44 www.zaferturizm.com.tr
Aksu Turizm (212) 658 02 50 www.aksuturizm.com.tr
Alaçam Seyahat (212) 658 23 85
Alaşehir Sarıkız (212) 658 34 45 www.sarikizturizm.com.tr
Amasya Mertur (212) 658 18 05 www.amasyamertur.com
Anadolu Ulaşım 444 01 64 www.anadolu.com.tr
Antalya Seyahat (212) 658 35 07 www.antalyaseyahat.com.tr
As 74 (212) 658 34 74
As Ağrı Tur (212) 658 09 47 www.asagritur.com
As Bayburt (212) 658 37 50
As Burak Turizm 0212 658 09 21
As Turizm (212) 658 30 81
Asya Tur 444 00 05 www.asyatur.com.tr
Avrupa Ünal Turizm (212) 658 08 28 www.avrupa-turizm.com
Aybastı Doğuş 0212 658 36 27
Aybastı Ses Turizm (212) 658 07 29
Aydın Turizm (212) 658 09 09
Aydoğan Turizm (212) 658 10 79 www.aydoganturizm.com
Bafra Seyahat (212) 658 04 00
Bafra Turizm 0212 658 04 00
Bakır Turizm (212) 658 12 60
Barış Turizm (212) 658 05 94 www.baristurizm.com
Başak Turizm 0212 658 00 24 www.basakturizm.com.tr
Bayburt Seyahat 444 69 69 www.bayburtseyahat.com
Ben Turizm 444 11 27 www.benturizm.com.tr
Berk Turizm (212) 658 01 65
Best Van Turizm 444 00 65
Beşer Turizm (212) 658 17 46
Bitlis Taç Turizm (212) 658 13 13
Boyabat Ekspres (212) 658 05 57
Boyabat Seyahat (212) 658 13 32 www.boyabatseyahat.com.tr
Boyabat Tur (212) 658 38 81 www.boyabattur.com
Buzlu Seyahat 444 00 47
Can Batman Barış (212) 658 22 72
Can Iğdır Turizm (212) 658 21 76 www.canigdirturizm.com
Can Tunceliler 444 00 62
Cide Tekiner (212) 658 38 62
Cideliler Turizm (212) 658 06 13 www.cidelilerturizm.com.tr
Cizre Nuh 444 47 73
Çağdaş Niğde Turizm 444 00 51 www.cagdasnigde.com
Çağlar 0212 658 08 51
Çağlar Turizm (212) 658 08 54 www.caglarturizm.com
Çamoluk Seyahat (212) 658 11 40
Çanakkale Truva (212) 658 30 86 www.truvaturizm.com
Çankırı Güven (212) 658 04 90
Çankırı Özlem Seyahat 444 18 18 www.cankiriozlemseyahat.com
Çayırağası Turizm (212) 658 27 28 www.cayiragasi.com.tr
Çorlu (212) 658 19 13
Çoruh Artvin 0212 658 02 08
Dadaş Tur (212) 658 13 69
Dağıstanlı Turizm (212) 658 09 22
Denizli Seyahat (212) 658 36 34 www.denizliseyahat.com.tr
Develi Seyrani Tur. (212) 658 23 04
Dilek Seyahat (212) 658 17 70 www.dilekseyahat.com
Divriği Nazar (212) 658 13 86
Doğu Karadeniz Seyahat (212) 658 29 53
Doğu Kars (212) 658 35 76 www.dogukars.com.tr
Doğuş Turizm 0212 658 23 52 www.dogusturizmltd.com
Düzce Expres 0212 658 03 81
Düzce Güven (212) 658 35 81 www.duzceguven.com
Edirne Birlik 444 01 39
Efe Tur (212) 658 09 30 www.efetur.com.tr
Elazığ Hazar Turizm 444 03 23
Elazığ Murat Turizm 444 00 23
Elazığlılar Turizm 444 44 23
Eray Turizm (212) 658 07 97 www.erayturizm.com
Erektaş Turizm (212) 658 16 07 www.erektas.com.tr
Eren Turizm (212) 658 21 30
Erzincan Fırat Tur (212) 658 18 24
Erzincan Özlem (212) 658 16 24
Erzurum Esadaş Turizm (212) 658 25 25 www.erzurumesadas.com.tr
Es Turizm (212) 658 03 66 www.esturizm.com.tr
Fatih Turizm 444 01 39
Fatsalılar (212) 658 07 21 www.fatsalilar.com
Fındıkkale Turizm (212) 658 28 28 www.findikkale.com
Gebze Koop. (212) 658 10 48
Genç Turizm (212) 658 28 52
Gerze Güven Keklik (212) 658 39 39
Gerzeliler 0212 658 01 57
Giresun Seyahat 0212 658 28 66 www.giresunseyahat.com.tr
Görele Seyahat (212) 65802 47 www.goreleseyahat.com.tr
Göreme Tur
Güler Seyahat 0212 658 27 47
Güney Akdeniz 444 44 07 www.guneyakdeniz.com.tr
Gürman Turizm (212) 658 38 38 www.gurmanturizm.com.tr
Güven
Güzel İzmir (212) 658 22 35 www.guzelizmir.com
Habur Tur (212) 658 18 97
Hakiki Koç 444 45 35 www.hakikikoc.com.tr
Halıkent (212) 658 29 45
Harput Turizm (212) 658 23 03
Has Bingöl 444 22 12 www.hasbingol.com.tr
Has Diyarbakır 444 11 21 www.hasdiyarbakir.com.tr
Has Turizm (0212) 444 06 31 www.hasturizm.com.tr
Hatay Güney Tur (212) 658 31 34 www.hatayguneytur.com
Hatay Günsas Tur (212) 658 24 20 www.hataygunsas.com.tr
Hatay Lüks Nur Seyahat (212) 658 17 11 www.hatayluksnurseyahat.com
Hatay Özpan (212) 658 39 11 www.ozpanturizm.com
Hatay Öztur (212) 658 16 15 www.hatayoztur.com
Hatay Sas Turizm (212) 658 10 65
Hatay Sen Turizm 0212 658 20 31
Hattusas Tur (212) 658 05 14 www.hattusas.com
Hayrabolu Seyahat (212) 658 36 36 www.hayraboluseyahat.com
Hidayet Tur 444 00 02 www.hidayet.com.tr
Hisar Turizm (212) 658 03 50
Iğdır Hat Seyahat (212) 658 32 09 www.igdirhat.com
Iğdırlı Turizm (212) 658 26 76 www.igdirliturizm.com.tr
Ilgaz Tur (212) 658 01 07
Isparta Petrol Turizm 444 34 34 www.ispartapetrol.com.tr
İmparator Seyahat (212) 658 11 60
İnci Turizm (212) 658 08 38 www.inciturizm.com.tr
İnegöl Seyahat (212) 658 33 95 www.inegolseyahat.com.tr
İpek Turizm (212) 658 38 40
İsmail Ayaz 444 26 26 www.ismailayaz.com.tr
İstanbul Seyahat (212) 658 26 26 www.istanbulseyahat.com.tr
İyigün Çarşamba (212) 658 33 91 www.iyiguncarsamba.com
İzmir Turizm (212) 658 18 40 www.izmirturizm.com.tr
Jet Turizm (212) 658 38 16 www.jetturizm.com.tr
Kadirli Seyahat 0212 658 36 80 www.kadirliseyahat.com
Kafkas Kars (212) 658 30 95
Kahta Petrol (212) 658 34 02 www.kahtapetrol.com.tr
Kale Seyahat (212) 658 01 58
Kamil Koç (212) 658 20 00 www.kamilkoc.com.tr
Kanberoğlu (212) 658 00 88 www.kanberoglu.com.tr
Karadeniz Efem (212) 658 23 45
Kargı Turizm (212) 658 38 61 www.kargiturizm.com
Kastamonu Güven (212) 658 25 19 www.kastamonuguven.com.tr
Kastamonu Huzur (212) 658 21 17 www.kastamonuhuzur.com
Kastamonu Özen (212) 658 23 62 www.kastamonuozen.com
Kastamonu Özlem (212) 658 06 13
Kayısı Kent (212) 658 35 47
Kent Turizm 444 00 38 www.kentturizm.com
Kernek Turizm 444 46 44 www.kernekturizm.net
Kesebirler (212) 658 33 93
Keşan Birlik 0212 658 27 00
Keşan Gürel 444 00 80 www.kesangurel.com.tr
Kığı Karakoçan (212) 658 00 15
Klas Net Turizm (212) 658 08 04 www.klasnetseyahat.com.tr
Koç Ardahan 0212 658 21 74
Kontur Turizm (212) 658 03 38 www.kontur.com.tr
Köksallar (212) 658 08 40 www.koksallarseyahat.com.tr
Kütahyalılar (212) 658 35 66
Lider Adana (212) 658 06 76 www.lideradana.com.tr
Lider Elbistan Tur 444 01 38 www.liderelbistan.com
Lider Turizm (212) 658 13 72 www.liderturizm.com.tr
Lüks Adana 444 02 82 www.luksadanaseyahat.com
Lüks Afşinliler (212) 658 20 46 www.luksafsinliler.com
Lüks Aksel Sey. (212) 658 26 80
Lüks Amasya İtimat (212) 658 08 58 www.amasyaitimat.com
Lüks Artvin Seyahat (212) 658 23 66 www.luksartvinseyahat.com
Lüks Batman Sey. (212) 658 25 72
Lüks Ereğli (212) 658 09 09 www.lukseregli.com.tr
Lüks Erova Seyahat (212) 658 00 00 www.lukserova.com
Lüks Erzincan (212) 658 13 24
Lüks Gümüşhane Turizm 444 44 29
Lüks Karadeniz 444 00 53
Lüks Mersin 444 00 12 www.luksmersin.com.tr
Lüks Siirt Seyahat (212) 658 20 17
Lüx Yonca (212) 658 12 32
Malatya Beydağı (212) 658 33 00 www.beydagi.com.tr
Malatya Medine Sey. (212) 658 10 94 www.malatyamedineturizm.com
Malkara Çağlar (212) 658 08 56
Mardin Dilmenler 444 47 47
Mardin Seyahat (212) 658 02 02 www.mardinseyahat.com.tr
Martur Turizm (212) 658 34 37
Mermerler Turizm (212) 658 00 76 www.mermerlerseyahat.com
Mersin Koç (212) 658 23 33 www.mersinkoc.com.tr
Mersin Seyahat (212) 658 18 00 www.mersinseyahat.com.tr
Mersin Vif Turizm (212) 658 35 33 www.mersinvif.com (212) 658 35 33 444 34 55 www.metroturizm.com.tr
Metro Gebze Koop. 444 34 55
Metro Turizm 444 34 55 www.metroturizm.com.tr
Midyat Seyidoğlu (212) 658 07 47
Mis Amasya Tur (212) 658 36 66 www.misamasyatur.com.tr
Muş Yolu Turizm (212) 658 04 66 www.musyolu.com.tr
Nevşehir Seyahat 444 50 50
Niğde Aydoğanlar (212) 658 22 22
Niğde İnan Tur 444 00 37 www.inanturizm.com.tr
Niksarkale Turizm (212) 658 30 52 www.niksarkale.com.tr
Nilüfer Turizm 444 00 99 www.niluferturizm.com.tr
Ortakent Seyahat (212) 658 04 85
Osmaniye Seyahat 0212 658 39 52
Önderi (212) 658 05 06
Öz Bartın (212) 658 38 74
Öz Batmanlılar 444 44 72
Öz Bolu Turizm (212) 658 20 98 www.ozbolu.com
Öz Diyarbakır (212) 658 21 21 www.ozdiyarbakir.com.tr
Öz Elbistan (212) 658 00 83 www.ozelbistan.com
Öz Erciş 0212 658 17 65
Öz Isparta (212) 658 27 40
Öz Silvanlılar (212) 658 04 21
Özdeveli Seyahat (212) 658 35 36
Özgül Bafra (212) 658 13 14 www.ozgulbafra.com
Özkaymak Turizm (212) 658 04 75 www.ozkaymak.com.tr
Özlem Ardahan (212) 658 10 75 www.ozlemardahan.com
Özlem Bingöl (212) 658 29 23
Özlem Diyarbakır (212) 658 09 80
Özlem Tur (212) 658 13 44-45 www.ozlemtur.com
Özler Seyahat (212) 658 16 12 www.ozlerseyahat.com
Palandakön Seyahat (212) 658 25 83 www.palandokenturizm.com.tr
Pamukkale Turizm (212) 658 22 22 www.pamukkaleturizm.com.tr
Patnos İtimat (212) 658 03 65 www.patnositimat.com
Patnos Tur (212) 658 00 90
Radar Turizm 444 22 17 444 22 17 0212 658 22 60
Reşadiye Ses (212) 658 12 15
Rize Ses Seyahat (212) 658 09 40
Safran Turizm (212) 658 36 59 www.safranturizm.com
Sagun Seyahat 444 00 80 www.sagunseyahat.com
Sahil Yıldızı (212) 658 11 34 www.sahilyildiziseyahat.com
Sahilgülü (212) 658 13 78 www.sahilgulu.com
Sakarya Vib Turizm (212) 658 38 54 www.sakaryavib.com.tr
Salihli Güven (212) 658 12 52
Seç Turizm (212) 658 02 60 www.sec.com.tr
Selçuk Canlar (212) 658 12 58 www.selcukcanlar.com
Sema Turizm (212) 658 04 34 www.sematurizm.com.tr
Semerkant Turizm (212) 658 28 56 www.semerkantturizm.com
Ses Turizm (212) 658 16 25 - 658 30 80 - 658 35 87
Siirt Petrol Turizm (212) 658 26 41
Sinay 57 (212) 658 40 02 www.sinay57.com.tr
Sinop (212) 658 40 57
Sinop Birlik (212) 658 17 47 www.sinopbirlik.com.tr
Sivas Huzur Turizm (212) 658 37 64 www.huzurturizm.com.tr
Sivas Kızılırmak (212) 658 09 58
Sivas Tur (212) 658 08 21
Soma Seyahat (212) 658 33 95 www.somaseyehat.com.tr
Soner Turizm (212) 658 37 08
Star Batman (212) 658 03 72
Star Diyarbakır 444 21 21 www.stardiyarbakir.com.tr
Süha Turizm 444 11 38 www.suhaturizm.com.tr
Süzer (212) 658 01 91
Şahinoğlu Turizm (212) 658 29 57
Şampiyon Hersekli (212) 658 30 15 www.sampiyonhersekli.com.tr
Şanal Kırşehir 444 40 40 www.kirsehirsanal.com
Şanlıurfa Cesur 444 44 63
Şanlıurfa Seyahat 444 63 63 www.urfaseyahat.net
Şarköy Seyahat (212) 658 17 66 www.sarkoyseyahat.com.tr
Şimşekler Tur (212) 658 10 33
Şiran Seyahat 0212 658 16 23 www.siranseyahat.com
Tanrıverdi Seyahat (212) 658 31 50 www.tanriverdiseyahat.com
Tatlıses Turizm 444 00 63 www.tatlisesturizm.com
Tempo Seyahat (212) 658 39 02
Terzioğlu (212) 658 01 23
Tokat Almus Turizm (212) 658 19 14
Tokat Seyahat 444 11 60 www.tokatseyahat.com.tr
Tokat Yıldızı 444 00 90 www.tokatyildizi.com.tr
Topçam Turizm 444 00 60 www.topcam.com.tr
Tosya Seyahat (212) 658 37 00 www.tosyaseyahat.com.tr
Turgutreis Turizm (212) 658 29 00 www.turgutreis.com.tr
Türkay Sinop 444 34 57 www.turkaysinop.com
Uludağ Turizm 0212 658 10 20
Ulusoy Seyahat 444 18 88 www.ulusoy.com.tr
Uzay Turizm (212) 658 16 20 www.uzayturizm.com
Ünal Tur 444 37 57
Ünye Tur (212) 658 02 40
Üstün Erçelik (212) 658 18 28 www.ustunercelik.com.tr
Van Erciş İtimat 444 00 87
Van Erciş Sema (212) 658 21 65
Van Gölü Turizm (212) 658 30 30
Varan Turizm 444 89 99 www.varan.com.tr
Vezirköprü Seyahat 0212 658 35 55
Villa 0212 658 20 47
Vip Malatyalılar (212) 658 12 44
Volkan Turizm (212) 658 08 52 www.volkantur.com
Yalvaç Özen Turizm (212) 658 27 10 www.yalvacozen.net
Yeni Adana 444 10 01 www.yeniadana.com.tr
Yeni Diyarbakır (212) 658 21 46
Yeni Midyat Seyahat (212) 658 06 69
Yeni Öz Emniyet (212) 658 03 88 www.yeniozemniyet.com
Yeni Van Seyahat 444 34 65
Yeşil Aksaray (212) 658 17 93 www.yesilaksaray.com
Yeşil Artvin Ekspres (212) 658 25 08 www.yesilartvinekspress.com
Yeşil Görele 0212 658 11 28 - 0212 658 12 28
Yeşil Gümüşhane Seyahat (212) 658 16 37 www.yesilgumushaneseyahat.com.tr
Yeşil Muş Ovası (212) 658 00 49
Yeşil Sahil Seyahat (212) 658 18 93
Yıldıray Antalya 0212 658 38 71
Yıldırım Turizm (212) 658 33 92 www.malkarayildirim.com.tr
Yüksel Turizm (212) 658 12 27 www.yukselturizm.net
Zara Seyahat (212) 658 01 35
Zile Canlar Turizm (212) 658 05 63 www.zilecanlarturizm.com.tr

 

Haber # 144 / 5105.21.8.2009

Ana Kategori
 

  Sponsorlu Bağlantılar



  Oto Yaşam Haberleri

 Sahibinden Hürriyet Arabam Com

 Avis Oto Kiralama Kampanya Fiyatları

 Intercity Araç Kiralama

 Kadınlar Lüks Üstü Açık Oto Sever

 İkinci el otomobiller kıymete bindi

 Lüks ikinci el arabalara ilgi arttı

 Toyota 6 Yıla Kadar Ek Garanti, Kredi Kartına Taksitle Ödeme

 Oto Sitesi

 Ulusoy Otobüs Firması Hijyende Lider

 Avrupa nın en çok satan otomobili

 Dünyanın ilk dizel hibrid oto

 0 Toyota larda ÖTV indirimi 7 bin TL yi buldu

 Bursa Oto Show Fuarı

 Bmw Oto Kuaför-İç Dış Temizlik

 Avis Araç Kiralama Filosunu Yeniledi

 Sıfır otolarda son indirimli fiyatlar

 Yaz bakımı kampanyaları

 İstanbul Otobüs Firmaları Telefonları

 Mercedes Otobüslerde 3G ile İnternet Kullanmak

 Yeni Renault Symbol´e Autobest 2009 En iyi sıfır otomobil Ödülü Verildi

 Skoda Superb Satışları Arttı

 İkinci el otomobilde kilometreye aldanmayın

 İstanbul da 26709 Araca Trafik Cezası

 Kayıtlı Araç Sayısı

 Otomobil Sayısı

 Skoda dan sabit fiyat garantisi

 Mercedes ESF kazaya hazırlıksız yakalanmıyor

 Sıfır Oto Sektörü Kan Kaybediyor

 İlk yerli spor otomobil

 Dünyanın En Gelişmiş Otoparkı

 Ford Otosan 2009 Finansal Durum

 ÖTV gazıyla otomotiv coştu

Hasarlı Oto | Sahibinden Oto | Satılık Oto | 2.el Araba

Otomobil Markaları   |   Motor Sporları   |   Oto Yedek Parça   |   Araç Vergisi   |   Yetkili Servisler   |   Araç Sigorta   |   Araç Kredisi

Modifiye Araba |   Oto Yaşam   |   Araç Sorgulama   |   Sürücü Kursları   |   Otomobil Kampanyaları   |    Otogaz Lpg Dönüşüm   |    Oto Galeri   |    Satılık

2009 Sıfır Araba Fiyatları   |    2010 Sıfır Oto Fiyatları 

Sahibinden Hürriyet Arabam Com | Avis Oto Kiralama Kampanya Fiyatları | Intercity Araç Kiralama | Kadınlar Lüks Üstü Açık Oto Sever | İkinci el otomobiller kıymete bindi |