Bmw Haber

 
 
0 ve 2.el Bmw Haberleri

Oto   >  Oto Haber   >  Bmw   >  Bmw Haber


Bmw Haber

Yeni Bmw X6 M Tasarımı

Tarih : 2014 / 2149 / 1

Bmw X6 M Özel Tasarım versiyonu hem oldukça sportif, hem de içeride ve dışarıda çarpıcı görsel detaylara sahip. İç mekan tamamen bir üst seviyeye taşınmış, kullanılan deri kalite olarak çok daha yüksek ve araçta bulunan siyah kırmızı çift renkli bir panel, kırmızı dikişlerle hoş bir görüntü sunuyor.

Otomotiv Haberleri > Bmw

 

Sponsorlu Bağlantılar
      

Bmw 1 Serisi Önden Çekişli Sedan Modeli

Tarih : 2013 / 4950 / 2

Bmw, önden çekişli bir sedan üretmeyi planlıyor. Mevcut 3 Serisi Sedan’ın bir alt seviyesi olması düşünülen modelin yakın gelecekte BMW ürün grupları arasına katılacak önden çekişli grubun parçası olacağı söyleniyor. Marka, özellikle Çin ve Amerika’da Premium sedanların satış rakamlarının yükselişte olduğu bu dönemi değerlendirmek istiyor olabilir.

Otomobil Haberleri > Bmw 2014

 

Bmw i8 Tanıtımı Franfurt`ta

Tarih : 2013 / 3102 / 1

BMW i8 Frankfurt`ta merhaba diyor, Frankfurt Otomobil Fuarı`nda bu yıl tanıtılacak olan araçlardan biride BMW i8 olacak. Resmi olarak i8 modelini tanıtacağını açıklayan Alman firması, Eylül ayında düzenenlecek fuarda BMW yetkilileri, uzun zamandır üzerinde çalıştıkları otomobillerini gün yüzüne çıkaracak.

Oto Haberleri > Satılık Bmw

 

Bmw Gran Lusso ile Dikkatleri Üzerine Çekti

Tarih : 2013 / 2155 / 1

Bmw Gran Lusso ile Dikkatleri Üzerine Çekti
Alman otomobil üreticisi BMW, Goodwood Hız Festivali`nde Pininfarina ile geliştirdiği aracı, Gran Lusso ile dikkat çekti. Aracın etkileyici dış tasarımında BMW`nin klasikleşen çizgileri hakim olsa da, farklılık yaratan keskin hatlara sahip.

Oto Haber > Bmw

 

Sponsorlu Bağlantılar
 

BMW iGenius Yapay Zeka Sistemi

Tarih : 2013 / 1250 / 1

Elektrikli otomobillerin yeni ve ilgi çekici dünyasında her geçen gün bir yenilikle karşılaşıyoruz. BMW, kullanıcıların sorularını bayiye gitmeden yanıtlayabilen bir sistem geliştirdi. i Genius adı verilen yapay zeka hizmeti kullanıcıların sorularını anlayarak, BMW’nin yeni elektrikli otomobilleri ile ilgili veritabanını eşleştirerek soruları yanıtlayabiliyor.

Oto Haber > Bmw

 

BMW Head-Up Display Teknolojisi

Tarih : 2013 / 2563 / 1

BMW Head-Up Display ile gözünü hiç yoldan ayırmanıza gerek kalmadan istediğiniz zaman bu özellik ile gerekli bilgileri anında öğrenme imkanı sunuyor.

Oto Haber > Bmw

 

Bmw Otomobil Cenevre Fuarı’nda

Tarih : 2013 / 1726 / 1

2013 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı`nda Bmw bu yıl bir yandan ilgi çekici yeni üretim modellerinin serisini sergilerken bir yandan da geleceğin tasarımına ve olağanüstü sürdürülebilirlik özelliklerine sahip, yeni çığır açan premium kompakt konseptlere dikkat çekiyor.

Oto Haberleri > Bmw

 

Uzun Dönem BMW Marka Oto Kiralama

Tarih : 2011 / 3592 / 1

Bmw oto Türkiye yetkili distiribütörü Borusan Otomotiv, müşterileri için bir ayrıcalık olarak "Uzun Dönem Araç Kiralama" hizmeti vermektedir. Uzun dönem prestij, uzun dönem ekonomi ve uzun dönem avantaj sağlamak için otomobil filonuzun yönetimini Borusan BMW otomobile teslim edebilirsiniz. Uzun dönem BMW oto kiralama hizmetleri için 212 412 01 30 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Oto Haberleri > Bmw

 


Oto   |   Oto İlanı Ara   |   Oto İlanı Ver   |   Araba Kampanyaları   |   Araba Fiyatları   |   Araba Bayileri   |   Oto Servisleri   |   Araba Modelleri   |   Araç Kredisi   |   Araç Sorgulama

Taşıt Vergisi   |    Hasarlı Oto   |   Sahibinden Oto   |   Oto Haber   |   Satılık Oto      |   ikinci el  Oto       © Copyright OtoGazete.Com 2019


Sponsorlu Bağlantılar